Müügitingimused

E-pood Kodusisustaja.ee müügitingitused.

  1. Müügitingimused kehtivad raekivi.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Aledan müük OÜ (edaspidi Kodusisustaja.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.


  2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Kodusisustaja.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja teised õigusaktid.


  3. Veebipood Kodusisustaja.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel Kodusisustaja.ee.


Hinnainfo

  1. Veebipood Kodusisustaja.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi, mis kajastatakse veebilehel Kodusisustaja.ee

  2. Kõik E-poes olevad hinnad on eurodes, ning sisaldavad 20% käibemaksu.

  3. Hind sisaldab tasuta transporti, kui ei ole märgitud teisiti. Klient tellib transpordi Kodusisustaja.ee vahendusel. Kodusisustaja.ee ei paku transporditeenust vaid on transporditeenuse vahendaja, seetõttu kauba tagastamisel transpordi maksumust kliendile ei hüvitata.

  4. Kodusisustaja.ee ei paku ise teenustöid (erinevate toodete paigaldust) vaid on teenuse vahendaja, seetõttu tööde kvaliteedi eest vastutab töid teostanud ettevõte.

  5. Lõpumüügihinnad kehtivad kuni kaupa jätkub, soovitame uurida klienditeenindusest kauba laoseisu.

Tellimuse vormistamine:

  1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.


  2. Tellimuse vormistamiseks vajutage lingile „Mine ostukorviˮ või lehe päises nupule „Ostukorv“.


  3. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Vormista tellimusˮ. Seejärel saadetakse teie e-mailile arve või pakkumine.


  4. Täitke andmete ja tellimuse kinnitamise leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.


  5. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse E−R 10.00−17.00.

  6. Tellimuste eest saab turvaliselt tasuda Eesti pangalinkide abil (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay).

  7. Makse tegemine  toimub väljaspool Kodusisustaja.ee e-poe keskkonda Maksekeskus AS vahendusel. Aledan müük OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed edastatakse volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

  8. Pärast toote eest tasumist vajutage palun pangas kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”.

Müügilepingu jõustumine:

  1. Kauba müügilepinguga kohustub veebipood Kodusisustaja.ee andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood Kodusisustaja.ee poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipood Kodusisustaja.ee -le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

  2. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 5 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

  3. Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.


Kauba vastuvõtmine:

  1. Teile saabunud kaup on vaja enne vastuvõtmist üle kontrollida.

  2. Kui avastate kaubal vigastusi, tuleb juba enne kauba mahalaadimist võimalusel teha viga saanud kaubast pildid ja kirjutada loetavalt transpordi saatelehele märkus kahju kohta.

Kohaletoimetamine:

  1. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood Kodusisutaja.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.


  2. E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Aledan müük OÜ pangakontole.


  3. Tarne kaubale  fototapeedid ja seinapildid kuni 10 tööpäeva ja muud kaubad kuni 22 tööpäeva.

  4. Täpsem tarneaeg on märgitud iga toote juures.

  5. Kodusisustaja.ee transpordib tellimusi ainult Eesti Vabariigi piires.Logistikapartneriteks on AS Eesti Post, Itella Estonia OÜ, DPD Eesti AS
  6. Kauba kohaletoimetamiseks tuleb tellimuse vormistamisel esitada tõele vastavad ning kehtivad andmed.


  7. Veebipood Kodusisustaja.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood Kodusisustaja.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

  8. NB! Meie toodetel on TASUTA TRANSPORT, siis kaup tuuakse kohale tasuta, kauba tagasisaatmine või kordustranspordi tellimine on tasuline!

 

Tagastamisõigus:

  1.   Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on eraisikust kliendil õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
  2. Kauba tagastamiskulud kannab klient (max. 10€, VÕS §194 lg 4), välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

  3. Kauba osaline tagastamine ei ole reeglina lubatud.

  4. Tagastamisõigus ei kehti toodete puhul, mis ei ole Kodusisustaja.ee kaubavalikus või on valmistatud eritellimuse alusel (ka kliendi soovil mõõtulõigatud tooted) ning asjadele, mida on kasutatud.

  5. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.


  6. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostust taganemise avaldus, avaldus võib olla vabas vormis  ning saata see Kodusisustaja.ee e-postiaadressile info@kodusisustaja.ee

  7. Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba tagastanud või üle andnud logistikafirmale.   8. Veebipood Kodusisustaja.ee tagastab kauba maksumuse avalduse kättesaamisel tarbijale mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel.

Vääramatu jõud:

  1. Veebipood Kodusisustaja.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood Kodusisustaja.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

Isikuandmete töötlemine:

  1. Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

  2. Veebipoel Kodusisustaja.ee on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami- ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

  3. Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

  4. Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel Kodusisustaja.ee

  5. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

Pretensioonide esitamise kord:

  1. Veebipood Kodusisustaja.ee vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale.

  2. Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipood Kodusisustaja.ee poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.

  3. Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamine.

  4. Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad veebipood Kodusisustaja.ee ja Tarbija omavahel kokku. Parandamise kulud katab antud tootele garantiiremonti pakkuv ettevõte või selle puudumisel veebipood Kodusisustaja.ee.

  5. Veebipood Kodusisustaja.ee ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.

  6. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile info@kodusisustaja.ee pretensioon, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
 Võimalusel palume lisada puudustest fotosid.

  7. Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

  8. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

  9. Tarbijal on õigus nõuda veebipoelt Kodusisutsaja.ee ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui veebipoel Kodusisustaja.ee ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, veebipood Kodusisustaja.ee ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.


Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

  1. Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel , Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse .